2009-03-01 12:52

Bombos gamintojai šeimininkavo virtuvėje

Eksperimentas pavyko, tačiau neatsargumas sprogmens kūrėjams kainavo sveikatą.
Sprogimu pasibaigę eksperimentai buvo vykdomi šio namo virtuvėje.
Sprogimu pasibaigęs eksperimentas vyko šio namo virtuvėje. / „Vilkmergė.lt“ nuotr.

Šeštadienio pavakarę Leonpolio kaimo (Ukmergės r.) trobos virtuvėje sukiojosi du vyrai. M.G. (g. 1983 m.) ir A.V. (g. 1967 m.) darbavosi gamindami savadarbį sprogmenį. Jiems pavyko – 17 val. 15 min. nugriaudėjo stiprus sprogimas.

Patys bombos meistrai šio sprogimo tikriausia neplanavo, nes nepasirūpino pasitraukti per saugų atstumą. Sprogimas jiems abiems sužalojo veidus ir akis. Nukentėjusieji išvežti ir paguldyti į Kauno ligoninę.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą