2010-04-01 09:30

Buvęs vyras iš sutuoktinės buto Vilniuje pavogė per 50 tūkstančių litų

Vilniaus policija aiškinasi buvusių sutuoktinių nesutarimus. Vilnietė savo buvusį vyrą kaltina iš jos buto pavogus per 50 tūkst. litų.
Vilniaus policija
Vilniaus policija / Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr.

Kaip informuoja Policijos departamentas, trečiadienį į sostinės policiją kreipėsi vilnietė L.B.

Moteris pareiškė, kad tą pačią dieną Vilniuje, Žirmūnų g., iš buto, buvęs vyras A.K. (gim. 1967 m.) pavogė apie 52 tūkst. litų, dokumentus ir smulkių daiktų.

Į butą įsilaužta nebuvo, duris atidarė nepilnametis sūnus.

Nuostolis ir aplinkybės tikslinamos.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą