Tiesiogiai
2008-07-29 12:13

Buvusio sutuoktinio „cirkas“ privertė kreiptis į policininkus

Praėjusį pirmadienį į Kauno r. Policijos komisariato pareigūnus kreipėsi nuo savo buvusio sutuoktinio nukentėjusi moteris. Agresyvus vyras su bičiuliu iškoneveikė ir vos nepartrenkė pareiškėjos bei jos giminaičių.
Užtaisoma dėtuvė
Užtaisoma dėtuvė / Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr.

Pareiškėja S.D. (gim.1987 m.) policininkams pasakojo, neva tą patį vakarą apie 22.30 val. į jos namus, Kauno r., Dievogalos k., automobiliu Mercedes Benz 300 atvažiavo neblaivus jos buvęs sutuoktinis G.D. (gim.1982 m.) ir T.A. (gim. 1978 m.), kurie ją bei jos giminaičius iškeikė necenzūriniais žodžiais.

Anot pareiškėjos, vėliau T.A., vairuodamas automobilį ,,Mercedes Benz 300", apgadino jos. kiemo vartus bei bandė užvažiuoti ant kieme ir gatvėje stovėjusių asmenų. Ketindamas apraminti siautėjančius vyrus E.M. (gim. 1983 m.) iš pistoleto ,,PM", kurį įsigijo savigynai, iššovė vieną kartą į viršų ir du kartus į automobilio galinį ratą.

Policijos departamento duomenimis, per incidentą žmonės nebuvo sužaloti. G.D. ir T.A. Automobiliu iš įvykio vietos pasišalino. Netrukus pareigūnai sulaikė įtariamąjį T.A. Vyras uždarytas į areštinę. Pareiškėjos buvusio sutuoktinio G.D. policininkai dar ieško.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą