Šeštadienio rytą Panevėžio policiją pasiekė informacija, kad nuo Kupiškio pusės, Panevėžio link važiuoja keistai manevruojantis automobilis „Mercedes-Benz“, pažymėtas baltarusiškais valstybiniais numeriais.
Pranešėjas įtarė, kad transporto priemonės vairuotojas gali būti neblaivus. Į informaciją sureagavę pareigūnai vairuotoją pasitiko Vaivadų gyvenvietėje ir čia pat sustabdė.
Piliečio informacija pasitvirtino – vairuotojas buvo gerokai apsvaigęs. Alkoholio matuokliu jam nustatytas 1,94 promilės girtumas. Baltarusis buvo sulaikytas dviem paroms.
Automobilis nuvežtas į policijos sulaikytų transporto priemonių saugojimo aikštelę. Beje, baltarusis „pragėrė“ svetimą automobilį, priklausantį kitam asmeniui.
Įvykio vietoje buvęs vairuotojo draugas teigė, kad bandė kolegą atkalbėti nuo važiavimo į Panevėžį, tačiau jam to padaryti nepavyko.
Jo teigimu, baltarusis alkoholį vartojo ne tik išvakarėse, bet „sveikatą pataisė“ dar ir šįryt.


