Kaip rašoma Vilniaus apskrities VPK pranešime, pirmadienį apie 18.45 val. Elektrėnų policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai, turėdami duomenų apie narkotinių medžiagų platinimą, kartu su Vilniaus aps. VPK Viešosios tvarkos valdybos Mobilios kuopos pareigūnais vykdė tikslinę prevencinę priemonę.
Elektrėnų savivaldybėje, Kietaviškių seniūnijoje, buvo sulaikytas R.G. (gim. 1988 m.), pas kurį per kratą rasti trys polietileniniai maišeliai su nemažais susmulkintos gelsvos spalvos masės kiekiais. Įtariama, jog tai narkotinė medžiaga – amfetaminas. R.G. sulaikytas 48 valandoms.
Elektrėnų PK pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d. (Tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė narkotines ar psichotropines medžiagas turėdamas tikslą jas parduoti ar kitaip platinti arba pardavė ar kitaip platino narkotines ar psichotropines medžiagas, baudžiamas laisvės atėmimu nuo dvejų iki aštuonerių metų).
