2015-09-28 13:24

Girtas vairuotojas vengras Kaune bandė papirkti pareigūnus

Karolina Stažytė
Aktualijų žurnalistė Kaune
Rugsėjo 27 d. apie 15.30 val. Kauno Islandijos plente policijos pareigūnai sustabdė „Ford Transit“ mikroautobusą, vairuojamą 35 metų girto Vengrijos piliečio. Siekdamas išsisukti, užsienietis pasiūlė kyšį.
Vairuotojas duoda kyšį pareigūnui/ Asociatyvi nuotrauka
Vairuotojas siūlo kyšį pareigūnui/ Asociatyvi nuotrauka / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Vengrui pareigūnai nustatė sunkų girtumo laipsnį – 2,99 promilės.

Norėdamas išvengti administracinės atsakomybės, sustabdytasis policininkams davė 70 eurų kyšį. Už tai užsienio pilietis iškart atsidūrė areštinėje.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 227 str. 2 d.

Kaip informuoja Kauno apskrities VPK, per praėjusią savaitę iš viso nustatyti 8 neblaivūs vairuotojai. Dviem iš jų nustatytas lengvas girtumo laipsnis, keturiems – vidutinis, dar dviem – sunkus.

Išaiškinti ir šeši neblaivūs dviratininkai. Taip pat užfiksuotas 21 pėsčiųjų eismo dalyvių padarytas Kelių eismo taisyklių pažeidimas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą