Vengrui pareigūnai nustatė sunkų girtumo laipsnį – 2,99 promilės.
Norėdamas išvengti administracinės atsakomybės, sustabdytasis policininkams davė 70 eurų kyšį. Už tai užsienio pilietis iškart atsidūrė areštinėje.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 227 str. 2 d.
Kaip informuoja Kauno apskrities VPK, per praėjusią savaitę iš viso nustatyti 8 neblaivūs vairuotojai. Dviem iš jų nustatytas lengvas girtumo laipsnis, keturiems – vidutinis, dar dviem – sunkus.
Išaiškinti ir šeši neblaivūs dviratininkai. Taip pat užfiksuotas 21 pėsčiųjų eismo dalyvių padarytas Kelių eismo taisyklių pažeidimas.
