2019-07-29 14:35 Atnaujinta 2019-07-29 16:36

Ieškotas Kaune dingęs senyvas vyras jau perduotas medikams

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai ieško Algirdo Kiršos, gimusio 1943 m., kuris liepos 23 d. apie 8.00 val. išėjo iš namų, esančių Kaune, Šiaurės pr. ir nesugrįžo.
Ieškomas kaunietis
Ieškomas kaunietis / Kauno VPK nuotr.

Papildyta 16.36 val. Senolis rastas gyvas, jis šiuo metu gydymo įstaigoje, apžiūrimas medikų, pranešė Kauno policija.

Pradžia. Senolio požymiai: apie 170 cm ūgio, smulkaus kūno sudėjimo, žilų plaukų, su barzda. Galimai vilkėjo šviesiais marškiniais ilgomis rankovėmis, šviesiai mėlynais džinsais. Asmuo sunkiai orientuojasi aplinkoje.

Asmenis, ką nors žinančius apie dingusiojo Algirdo Kiršos buvimo vietą, ar galinčius suteikti reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK tel. (8 37) 303 450, (8 37) 30 32 90 arba rašyti el. paštu mindaugas.stasauskas@policija.lt.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą