2010-02-25 11:00

Iš senutės išviliojo 4 000 litų

Papasakoję, kad jos anūkė sugadino kitam asmeniui priklausantį kompiuterį ir už tai gali turėti nemalonumų, telefoniniai sukčiai iš senyvo amžiaus kaunietės išviliojo 4 000 litų.
Senutės
Senutės / E.Jankausko/dienraščio „15 minučių“ nuotr.

Į policiją kreipusis 75-erių nukentėjusioji pasakojo, kad trečiadienį, apie 13.30 val., į jos namų telefoną paskambinęs nepažįstamas vyras prisistatė policijos pareigūnu. Pensininkei jis paaiškino, kad jos anūkė Kauno Raudonojo Kryžiaus klinikinėje ligoninėje sužalojo kitą mergaitę ir sudaužė jos kompiuterį, todėl reikia atlyginti materialinę žalą. Atvykusiam nepažįstamam vyriškiui, kuris prisistatė nukentėjusios mergaitės broliu, senolė padavė 4 000 litų.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą