2009-03-18 10:18

Iš vyriškio du tūkstančius eurų atėmė banke

Rusijos pilietis Vilniaus policijai pasiskundė, kad du plėšikai pinigus iš jo atėmė tiesiog banke.
ES valiuta
Eurai / Photos.com nuotr.
Temos: 2 Plėšimas Bankas

Kaip informuoja Policijos departamentas, antradienį apie 11.40 val. į Vilniaus miesto trečiąjį policijos komisariatą kreipėsi Rusijos pilietis L.Y. (gim. 1958 m.) ir pareiškė, kad tą pačią dieną apie 0.30 val. Vilniuje, Geležinkelio g., banke, du vyriškiai, grasindami peiliu, atėmė 2 tūkst. eurų.

Įvykis tiriamas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą