2014-05-14 17:56

Išrinkti geriausieji Kauno apskrities policijos patruliai ir apylinkės inspektorius

Kaune įvyko jau tradicinis geriausio viešosios policijos patrulio ir prevencijos padalinio pareigūno (apylinkės inspektoriaus) konkurso pirmasis etapas.
Kauno apskrities VPK geriausių patrulių ir apylinkės inspektoriaus rinkimai
Kauno apskrities VPK geriausių patrulių ir apylinkės inspektoriaus rinkimai / Kauno apskrities VPK nuotr.

Apylinkės inspektoriams buvo organizuotos gebėjimo dirbti su Administracinių teisės pažeidimų ir eismo įvykių registru, taktikos (simuliatoriaus), kliūčių ruožo ir šaudymo rungtys bei žinių patikrinimo testas. Patruliams – figūrinio vairavimo, kliūčių ruožo ir šaudymo, gebėjimo dirbti su Administracinių teisės pažeidimų ir eismo įvykių registru ir taktikos (simuliatoriaus) rungtys bei žinių patikrinimo testas.

VIDEO: Išrinkti geriausi Kauno apskrities policijos patrulis ir apylinkės inspektorius

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad geriausieji 2014 metų Kauno apskrities viešosios policijos patruliai – Gintarė Kleveckaitė, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Eismo įvykių registravimo skyriaus patrulė, ir Mantas Barščiauskas, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos kelių patrulių kuopos 2-ojo būrio patrulis.

Geriausiu 2014 metų Kauno apskrities viešosios policijos prevencijos padalinių pareigūnu (apylinkės inspektoriumi) išrinktas Giedrius Jusas, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio vyresnysis tyrėjas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą