Vairuotojas po įvykio eismo įvykio deklaracijos nepildė, nes moteris jokių pretenzijų nereiškė.
Po dviejų dienų, 2018-02-05, dviratininkė kaimynės buvo rasta namuose, esančiuose Joniškio r., Kirnaičių kaime, kaip rašo Šiaulių apskrities policija, be jutėjimo požymių. Joniškio greitosios pagalbos medikai ją išvežė į Šiaulių ligoninę, iš kurios ji buvo nuvežta į Kauno klinikų reanimacijos skyrių. Moteriai diagnozuota galvos smegenų aneurizma, jai atlikta operacija, dabar ji gydoma Kauno klinikų galvos smegenų chirurgijos skyriuje.
Dabar aiškėja, kad avarijos vietoje dviratininkei buvo nustatyti galvos ir blauzdos sumušimai. Kodėl įvykio neformino policija, belieka tik spėlioti.
