2009-07-31 09:16

Kaukėti nusikaltėliai Kaune apiplėšė parduotuvę

Kaune du kaukėti ir ginkluoti nusikaltėliai apiplėšė parduotuvę.
Revolveris
Revolveris / Tomo Urbelionio/BFL nuotr.

Kaip praneša Policijos departamentas, ketvirtadienį apie 13.50 val. Kaune, Veiverių plente, į parduotuvę užėjo du kaukėti jaunuoliai ir grasindami pardavėjai N.K. (gim. 1955 m.) daiktu, panašiu į revolverį, iš kasos aparato pagrobė apie 1 tūkst. litų.

Nuostolis – apie 1 tūkst. litų.

Dėl plėšimo Kauno policija pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą