Kaip praneša Policijos departamentas, ketvirtadienį apie 13.50 val. Kaune, Veiverių plente, į parduotuvę užėjo du kaukėti jaunuoliai ir grasindami pardavėjai N.K. (gim. 1955 m.) daiktu, panašiu į revolverį, iš kasos aparato pagrobė apie 1 tūkst. litų.
Nuostolis – apie 1 tūkst. litų.
Dėl plėšimo Kauno policija pradėjo ikiteisminį tyrimą.
