Tiesiogiai
2009-02-09 09:22

Kaukėtus nusikaltėlius tenkino ir 80 litų grobis

Druskininkų policija ieško nusikaltėlių, kurie apiplėšė autobusų parko dispečerinę ir pagrobė 80 litų.
„Tulpinių“ gaujos teismas
Žmogus su kauke / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Kaip informuoja Policijos departamentas, sekmadienį apie 20.30 val. Druskininkuose, Gardino g., į neužrakintą autobusų parko dispečerinės patalpą įėjo du kaukėti asmenys, kurie, grasindami dispečerei-kasininkei S.G. (gim. 1960 m.) daiktu, panašiu į pistoletą, iš kasos aparato pagrobė apie 80 litų.

Dėl plėšimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą