2014-08-07 08:07

Kaune girtas dviratininkas bandė išsisukti 100 litų kyšiu

Pareigūnai neblaivų dviračiu važiavusį vyrą sustabdė trečiadienio vidurdienį Marijampolės ir Raudonojo kryžiaus gatvių sankirtoje.
Tarnybinis automobilis su antikorupcinės akcijos lipduku
Tarnybinis automobilis su antikorupcinės akcijos lipduku / Raseinių r. PK nuotr.

44 metų T.R. nustatytas 2,24 promilės girtumas. Vyras policininkams ėmė siūlyti 100 litų.

Įtariamasis buvo uždarytas areštinėje.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą