2018-12-29 12:16

Vagys neatostogauja: Kaune iš parapijos klebonijos pavogta tūkstančiai paaukotų eurų

Viena Kauno parapija neteko seifo su tikinčiųjų paaukotais pinigais. Tiksli suma nenurodoma, tačiau parapijos nuostolis gali siekti tūkstančius eurų.
Kauno paminklinė Kristaus Prisikėlimo bažnyčia
Bažnyčia. Asociatyvi nuotr. / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Gruodžio 28 dieną, apie 20 val. Kaune, Vaidoto g., parapijos klebonijoje, pastebėta, kad išlaužtas antrojo aukšto lango rėmas. Taip vagys pateko į kabinetą.

Iš stalčiaus pavogta 600 eurų bei iš spintos pagrobtas nepritvirtintas metalinis seifas, kuriame buvo trys ar keturi tūkstančiai eurų įvairiomis monetomis, bei nuo šešių iki aštuonių tūkstančių eurų įvairiais banknotais, kurie buvo suaukoti parapijai. Tikslus nuostolis nustatinėjamas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą