2021-08-25 10:29

Kaune mergina iškrito pro laiptinės langelį – gelbėjo nuo stogelio

Rugpjūčio 25-osios naktį Kauno T.Daugirdo gatvėje pro laiptinės langelį iškrito ir ant stogelio tarp 1 ir 2 aukšto užkrito mergina.
Automobiliai prie daugiabučių
Daugiabutis/ Asociatyvi nuotr. / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Temos: 2 Kaunas Nelaimė

Kaip praneša Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, rugpjūčio 25 dieną 02.34 valandą gautas pranešimas, kad mergina galimai iškrito pro laiptinės langelį, dabar stovi ant stogelio tarp 1 ir 2 aukšto.

Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, moteris buvo nukritusi iš 2 aukšto ant laiptinės stogelio.

Sąmoninga nukentėjusioji nukelta ir nunešta iki greitosios medicinos pagalbos automobilį.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą