2011-09-29 09:53

Kaune pavogti du vandens motociklai

Trečiadienį apie 09.55 val. pastebėta, kad iš Kaune, Gebenių gatvėje, esančios teritorijos pavogti du vandens motociklai „Bombardier“ su priekabomis „Tauras“. Padaryta 60 tūkst. Lt materialinė žala.
Renginio akimirkos
Vandens motociklas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Centro policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą