Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Centro policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.
2011-09-29 09:53
Kaune pavogti du vandens motociklai
Trečiadienį apie 09.55 val. pastebėta, kad iš Kaune, Gebenių gatvėje, esančios teritorijos pavogti du vandens motociklai „Bombardier“ su priekabomis „Tauras“. Padaryta 60 tūkst. Lt materialinė žala.
Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą
