Tiesiogiai
Tiesiogiai
2026-06-22 16:55

Kauno rajone „Audi“ vairuotojas leistiną greitį viršijo beveik 4 kartus

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai birželio 15–21 dienomis mobiliaisiais greičio matavimo prietaisais užfiksavo 584 greičio viršijimo atvejus.
Kauno apskrities policijos patikros
Kauno apskrities policijos patikros/ Asociatyvi nuotr. / Kauno apskrities policijos nuotr.

Savaitės lakstūnas užfiksuotas birželio 15 d. apie 09 val. Kauno rajono Ramučių kaime, kuomet automobilis „Audi“, vairuojamas vyro (gim. 1997 m.), ten, kur maksimalus greitis tesiekia 30 km/val., skriejo 115 km/val. greičiu.

Vairuotojui surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

Praėjusią savaitę Kelių policijos pareigūnai ir toliau vykdė policines priemones, skirtas neblaiviems vairuotojams ir kitiems KET pažeidimams išaiškinti.

Jų metu policijos pareigūnai Kaune, Kauno ir Jonavos rajonuose patikrino virš 6,5 tūkst. transporto priemonių.

Iš viso nustatyta 30 neblaivių vairuotojų, išaiškinti 34 vairuotojai, kurie transporto priemones vairavo neturėdami tam teisės.

Dar 162 vairuotojai policijai įkliuvo dėl to, kad vairavo naudodamiesi mobiliojo ryšio priemonėmis.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą