Savaitės lakstūnas užfiksuotas birželio 15 d. apie 09 val. Kauno rajono Ramučių kaime, kuomet automobilis „Audi“, vairuojamas vyro (gim. 1997 m.), ten, kur maksimalus greitis tesiekia 30 km/val., skriejo 115 km/val. greičiu.
Vairuotojui surašytas administracinio nusižengimo protokolas.
Praėjusią savaitę Kelių policijos pareigūnai ir toliau vykdė policines priemones, skirtas neblaiviems vairuotojams ir kitiems KET pažeidimams išaiškinti.
Jų metu policijos pareigūnai Kaune, Kauno ir Jonavos rajonuose patikrino virš 6,5 tūkst. transporto priemonių.
Iš viso nustatyta 30 neblaivių vairuotojų, išaiškinti 34 vairuotojai, kurie transporto priemones vairavo neturėdami tam teisės.
Dar 162 vairuotojai policijai įkliuvo dėl to, kad vairavo naudodamiesi mobiliojo ryšio priemonėmis.
