2014-04-14 09:46

Kauno rajone neblaivus vairuotojas gundė policininkus 1000 litų

Girtas vyras sustabdytas Garliavos gyvenvietėje, Vytauto gatvėje sekmadienio naktį.
Kelių policininkas ant automobilio klijuoja lipduką „Aš neimu kyšio“
Asociatyvi nuotr. / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

G.S., gimusiam 1992 m., nustatytas 1,26 promilių girtumas. Norėdamas išvengti atsakomybės vyras bandė įbrukti pareigūnams 1000 litų.

Policininkai pažeidėją sulaikė ir uždarė į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl bandymo papirkti valstybės tarnautojus. Už tai baudžiama, bauda, areštu arba laisvės atėmimu iki 4 metų.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą