Tiesiogiai
Tiesiogiai
2026-05-04 10:31

Kauno ugniagesiai sulaukė pranešimo: „Sprogo namo siena“

Sekmadienį ugniagesiai gelbėtojai sulaukė pranešimo, kad Kauno Juodkošių gatvėje „sprogo namo siena, dega namas“.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
Tyzenhauzų gatvėje užsidegė butas
Gaisro vietoje/ Asociatyvi nuotr. / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą