Kelyje Liepoja – Klaipėda, ties posūkiu į Nemirsetą, ketvirtadienį susidūrė trys automobiliai, nukentėjo penki žmonės, du iš jų – vaikai.
Klaipėdos apskrities policijos duomenimis, apie 10.15 val. susidūrė automobiliai „Hyundai“, „Citroen“ ir „Toyota“.
Greitosios medicinos pagalbos tarnybos atstovas Tomas Bagdonas BNS sakė, kad į avarijos vietą išvyko penki greitosios pagalbos ekipažai.
„Du vaikai – trejų ir penkiolikos metų – bei moteris išvežti į gydymo įstaigą. Dar dviem pacientams pagalba suteikta vietoje, jie rimtesnių sužalojimų išvengė“, – BNS nurodė T.Bagdonas.
Buvo iškviesti ir ugniagesiai gelbėtojai, bet įvykio vietoje paaiškėjo, kad prispaustų žmonių nėra.
Avarijos vietoje susidarė didelė transporto spūstis, policininkai reguliavo eismą.
Nurodoma, kad pranešimą apie eismo įvykį specialiosios tarnybos gavo 10.17 val.
„Eismo įvykis įvyko kelyje nuo Palangos į Klaipėdos pusę, ties posūkiu į Nemirsetą. Pranešta, kad susidūrė trys automobiliai – „Hyundai“, „Citroen“ ir „Toyota“, – 15min sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Edita Zdanevičienė.
Atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad automobiliuose prispaustų žmonių nėra.
„Pagal pirminę informaciją, du asmenys patyrė traumas. Ugniagesiai atjungė akumuliatorius, įvykio vietoje dirba ir medikai“, – teigė E.Zdanevičienė.
Avarijos aplinkybes toliau aiškinasi policijos pareigūnai.
