2020-10-19 13:21

Kelyje „Via Baltica“ ties Pumpėnais į „Hyundai“ visureigį rėžėsi BMW

Pirmadienį Pasvalio rajone įvyko avarija. Susidūrus dviem automobiliams nukentėjo vienas iš vairuotojų.
Avarijos vietoje
Avarijos vietoje / Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr.

Incidentas įvyko kelyje „Via Baltica“ ties Pumpėnais. Susidūrė dvi ta pačia kryptimi judėjusios transporto priemonės.

Pirminiais duomenimis, Panevėžio link važiavęs visureigio „Hyundai“ vairuotojas ketino sukti į kairėje pusėje esantį automobilių servisą. Tačiau tuo metu jam į galą rėžėsi iš paskos atvažiavęs BMW vairuotojas.

Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Avarijos vietoje

Po susidūrimo BMW liko stovėti ant kelio, o „Hyundai“ nulėkė į pakelės griovį. Į avarijos vietą atskubėjo visos specialiosios tarnybos. Medikų pagalbos prireikė BMW vairavusiam vyrui. Jis išvežtas į ligoninę. Visureigio vairuotojas sužalojimų išvengė.

Pirminiais duomenimis, abu avarijos dalyviai buvo blaivūs. Incidento aplinkybes aiškinasi Pasvalio policijos pareigūnai.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą