Trečiadienį apie 18.30 val. Panevėžio rajone, kelyje Panevėžys–Pasvalys–Ryga, D.S. (gim. 1983 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už KET pažeidimą, Panevėžio apskrities VPK patruliams siūlė 230 litų kyšį.
Policijos departamentas praneša, kad vyriškis automobilį vairavo neblaivus. Jam nustatytas 2,01 promilės girtumas.
Įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl papirkimo.
Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį apie 2 val. Kaune, E. Ožeškienės gatvėje, I.T. (gim. 1977 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už KET pažeidimą, Kauno apskrities VPK Patrulių rinktinės pareigūnams siūlė 30 litų kyšį.
Įtariamasis apklaustas, jo transporto priemonė yra be valstybinės techninės apžiūros.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl papirkimo.
