2008-10-24 09:24

Ketvirtadienį avarijose žuvo du žmonės

Ketvirtadienį Lietuvos keliuose įvykusiose avarijose žuvo du žmonės. Kauno rajone žuvo pėsčioji, Ukmergės rajone - dviratininkė.
Automagistralė
Automagistralė / Kęstučio Vanago/BFL nuotr.
Temos: 2 Dviratis Ukmergė

Kaip informuoja Policijos departamentas, apie 7.10 val. Kauno r., ties Biruliškių kaimu, kelio Vilnius-Kaunas-Klaipėda 95 km, automobilis Audi A8, vairuojamas R.Š. (gim. 1963 m.), partrenkė ir mirtinai sužalojo kelio važiuojamąją dalimi ėjusią E.B. (gim. 1987 m.).

Apie  13.17 val. Ukmergės r., Mėgučių kaime, automobilis Volvo FH12, vairuojamas E.G. (gim. 1960 m.), lenkiant, partrenkė ir sužalojo staiga važiavimo kryptį pakeitusią su dviračiu važiavusią S.V. (gim. 1925 m.), kuri dėl įvairių kūno sužalojimų paguldyta į ligoninę.

Tą pačią dieną apie 21.20 val. S.V. nuo gautų sužalojimų mirė. 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą