2012-10-05 08:59

Klaipėdietis: teisės atimtos, vairuoju ir siūlau kyšį

Teisės vairuoti netekęs klaipėdietis vis tiek sėdo už automobilio vairo. Pričiuptas pareigūnų bandė išsisukti siūlydamas kyšį.
Įtariama, kad vyriškis pateikė suklastotą vairuotojo pažymėjimą.
Vairuotojo pažymėjimas / VSAT nuotr.

Ketvirtadienio vakarą, apie 19 val. Klaipėdoje, Smiltelės gatvėje sustabdytas vyras pareigūnams siūlė 100 litų kyšį. Vyras policininkams negalėjo pateikti vairuotojo pažymėjimo.

Paaiškėjo, kad 53 metų klaipėdiečio vairuotojo pažymėjimas yra atimtas, nes šis vairavo neblaivus. Jis neteko teisės vairuoti iki 2015 metų.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl bandymo papirkti pareigūnus.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą