2015-06-21 21:23

Klaipėdoje mirė pensininkė, iškritusi iš ketvirto aukšto

Klaipėdos ligoninėje mirė 73 metų moteris, kuri, kaip įtariama, šeštadienio vakarą iškrito iš ketvirto aukšto.
Akcija „Sielų upė“
Kapinių žvakė. / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.
Temos: 1 Klaipėda

Nelaimė įvyko Sulupės gatvėje – viename iš šios gatvės daugiaaukščių pensininkė ir gyveno.

Pareigūnai aiškinasi, kokiomis aplinkybėmis garbaus amžiaus gyventoja iškrito. Atvykus greitosios pagalbos medikams ji dar buvo gyva.

Tačiau, nepaisant visų pastangų, gydytojams nepavyko išgelbėti jos gyvybės – praėjus maždaug porai valandų ligoninėje uostamiesčio gyventoja mirė. 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą