2013-01-29 22:50

Klaipėdoje padegtas vilkikas

Antradienio vakarą Klaipėdos Minijos g. užsiliepsnojo techninės pagalbos vilkikas „MAN“.
Klaipėdoje liepsnojo techninės pagalbos vilkikas.
Klaipėdoje liepsnojo techninės pagalbos vilkikas. / Rolando Žalgevičiaus nuotr.

Transporto priemonė, priklausanti UAB „Kodera“ buvo pastatyta atokiau nuo garažų masyvų. Kol į įvykio vietą atskubėjo ugniagesiai ugnį malšinti gesintuvu bandė incidentą pamatęs pravažiuojančio automobilio vairuotojas. Vis dėlto nesėkmingai. Išdegė vilkiko kabina.

Kaip 15min.lt teigė į įvykio vietą atskubėjęs fotografas, ugniagesiai pastebėjo, kad nuo elektros buvo atjungtas vilkiko akumuliatoriaus laidas. Versija, kad ugnis įsiplieskė dėl elektros instaliacijos gedimo, atmesta. Greičiausiai, pasak įvykio vietoje buvusio fotografo, čia prisidėjo „kažkieno „draugiška“ ranka“.

 

 

 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą