2017-10-19 09:05

Klaipėdoje vagys dviračius pasiekė į namą užsikabaroję pastoliais

Klaipėdoje vagys iš namo balkono pavogė dviračius, pranešė Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.
Vogti daiktai
Vogti dviračiai (asociatyvinė nuotr.) / Kauno apskrities VPK nuotr.

Vagystė Taikos prospekto daugiabutyje buvo pastebėta trečiadienio paryčiais, apie 4.30 val. Būsto savininkė pamatė, jog įstiklintame balkone nebėra dviejų dviračių ir pakelio cigarečių. Kadangi namas yra renovuojamas, moteris įtaria, jog ilgapirščiai galėjo į balkoną patekti pastoliais. Žala 439 eurai.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą