Kaip informuoja Policijos departamentas, trečiadienį Klaipėdos r., Aukštkiemių kaime, iš E.B. (gim. 1979 m.) namo garažo, išdaužus lango stiklą, pavogta įvairių statybos elektros įrankių.
Nuostolis - 53 tūkst. litų. Name signalizacija neįrengta.
Tą pačią dieną Palangoje, Kęstučio g., iš I.S. (gim. 1939 m.) namo, parinkus raktą, pavogta buitinė technika ir 8 tūkst. litų.
Nuostolis - 68 tūkst. litų. Namą saugo saugos tarnyba.
