Pirmadienį devyniasdešimtmetei palangiškei paskambino nepažįstamas vyras.
Jis prisistatė esąs Palangos miesto komunalinio ūkio vadybininku ir nurodė, jog moteris mokesčius „sumokėjusi padirbtais pinigais“, tad reikia patikinti ir likusius moters pinigus.
Netrukus nepažįstamasis atvyko į namus. Moteris jam atidavė 2150 eurų santaupų.
