2009-06-09 17:43

Kretingiškis Palangoje važiavo dviračiu, nes paeiti jau nebegalėjo

Palangos policijai įkliuvo visiškai girtas vyriškis, kuris nebegalėdamas paeiti, važiavo dviračiu. Tačiau ir tai jam sunkiai sekėsi.
Dviratis
Dviratis / Kęstučio Vanago/BFL nuotr.

Kaip informuoja Palangos policija, birželio 1-7 dienomis, Palangos miesto policijos komisariato pareigūnai vykdė akciją, kurios metu buvo tikrinamas vairuotojų neblaivumas. Akcijos metu buvo patikrinti 187 vairuotojai, iš jų aštuoni buvo neblaivūs.

Iš aštuonių nustatytų neblaivių vairuotojų, dviems nustatytas vidutinis girtumo laipsnis (1,74 ir 2,50 promilių), šešiems vairuotojams nustatytas lengvas girtumo laipsnis (0,85, 0,56, 0,94, 0,55, 0,67 ir 1,13 promilių).

Vairuotojui, kuriam buvo nustatytas 2,50 promilių vidutinis girtumo laipsnis, neblaivus transporto priemonę vairavo pakartotinai.

Akcijos metu nustatyti šeši vairuotojai, kurie sėdo prie vairo vartoję alkoholio, tačiau nepripūtė iki 0,4 promilių lengvo girtumo ribos, todėl administracinėn atsakomybėn jie nebus traukiami.

Akcijos metu, šeštadienį apie 16.20 val., patrulių dėmesį patraukė Sodų gatve važiuojantis dviratininkas, kuris aiškiai atrodė neblaivus: sunkiai mynė dviratį, vinguriavo gatve.

Patruliai neapsiriko. Kretingos rajono gyventojui Vytautui R. (gim. 1975 m.) nustatytas sunkus (3,29 promilių) girtumo laipsnis.

Policija praneša, kad vyriškis pareigūnams jau buvo žinomas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą