Ties geležinkelio pervaža antradienio vakarą sustabdytas įtartinas „Mitsubishi Galant“. Jame sėdėjo du gerokai apsvaigę jauni vyrai. Apžiūrėję automobilį pareigūnai rado šešis paketus baltų miltelių. Spėjama, kad tai – narkotikai.
Paaiškėjo, kad abu automobilyje buvę 23-iejų jaunuoliai – vartoję narkotikų. Vienas jų dirba ugniagesiu-gelbėtoju Palangos priešgaisrinėje ir gelbėjimo tarnyboje.
Abu jie apklausti ir uždaryti į areštinę.
