2012-02-18 11:11

Ligoninėje mirė Marijampolės savivaldybės kelyje vilkiko partrenktas vyras

Marijampolėje tiriamos aplinkybės avarijos, per kurią žuvo pėsčiasis.
Policija
Policija / Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr.

Kaip informuoja Marijampolės policija, penktadienį apie 1.37 val. Marijampolės policijoje buvo gautas pranešimas apie eismo įvykį kelio Kaunas–Marijampolė–Suvalkai 64 km.

Pasak policijos, automobilis „Volvo FH 4XT“ su puspriekabe, vairuojamas Lenkijos piliečio K.K. (gim. 1973 m.), partrenkė ta pačia kelio puse be šviesą atspindinčios liemenės ir atšvaitų einantį nenustatytos tapatybės vyriškį.

Nukentėjęs pėsčiasis po avarijos buvo pristatytas į Marijampolės ligoninės priėmimo skyrių, po medikų apžiūros jam buvo nustatyta daugybinių kūno sumušimų, kaukolės lūžis.

Vyras buvo išvežtas į Kauno ligoninę ir šeštadienį apie 6.30 val. čia mirė.

Įvykis tiriamas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą