Tiesiogiai
2017-11-07 09:56

Ligoninėje mirė Palangos statybvietėje nukritęs vyras

Pirmadienį į Klaipėdos ligoninę pristatytas statybvietėje Palangoje susižalojęs vyras. Tą pačią dieną jis mirė.
Statybvietė Narbuto g. 5
Asociatyvi iliustracija / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Į ligoninę 1979 m. gimęs vyras pristatytas dėl politraumos. Nustatyta, kad kad vyriškis tą pačią dieną apie 12 val. Palangoje, Mokyklos g., darbo metu, statybvietėje nukrito iš tam tikro aukščio. Aplinkybės nustatinėjamos, praneša Policijos departamentas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą