Trečiadienį gautas pranešimas, kad Marijampolėje dega butas. Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba skelbia, kad gelbėtojams atvykus butas 3-iame aukšte degė atvira liepsna. 15:41 val. įvesta KOAA grandis.
15:49 val. evakuoti 7 namo gyventojai. 15:50 val. į atvirą teritoriją išnešta buto savininkė (38 metų), medikai išvežė į gydymo įstaigą. 15:54 val. išneštas nesąmoningas vyras (46 metų), GMP konstatavo mirtį.
Gaisro metu išdegė buto koridoriaus sienos, lubos ir grindys, durys, aprūko visas butas ir trečio aukšto laiptinė, sulieti po butu buvę pirmo ir antro aukšto butai, atjungta elektra. Į gydymo įstaigą išsivežtas degusiame bute kartu buvęs vyras, kuris, pasak kaimynų, perlipo į gretimai esantį kaimyninį balkoną ir iš jo iššoko.
Dūmų detektoriaus nebuvo, pažymi ugniagesiai.
Sužeistajam fiksuotas 2,96 promilės girtumas.
Bute Marijampolėje per gaisrą žuvo vyras, buvo sužaloti dar du žmonės, ketvirtadienį pranešė policija.
Kaip rašo BNS, gaisras kilo daugiabučio namo bute Draugystės gatvėje. Žuvęs vyras buvo gimęs 1978 metais.
Nukentėjusi 1986 metais gimusi moteris buvo paguldyta į ligoninę, tuo metu 1992 metais gimęs vyras po medikų apžiūros išleistas gydytis namo. Pastarajam fiksuotas 2,96 promilės girtumas.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas žuvusio vyro mirties priežasčiai nustatyti.
