2011-11-28 20:43 Atnaujinta 2011-11-28 22:20

Miške dirbęs vyras neteko namų – jie sudegė iki pamatų

Pirmadienio vakarą be namų liko 57 metų Tauragės rajono, Žygaičių seniūnijos, Laužininkų kaimo gyventojas.
Įvykio vietoje
Įvykio vietoje / Rolando Žalgevičiaus nuotr.
Rolando Žalgevičiaus nuotr./Įvykio vietoje
Rolando Žalgevičiaus nuotr./Įvykio vietoje

Vyras visą dieną dirbo miške, o vakarop važiuodamas dviračiu namo pamatė ugnies pašvaistę. Bloga nuojauta pasitvirtino – dar kiek pavažiavęs jis suprato, kad horizonte šviečiantis taškas – tai jo namas.

Bendrasis pagalbos centras pranešimo apie šią nelaimę sulaukė 20.14 val. Deja, kol ugniagesiai pažliugusiu vieškeliu pasiekė nuošalų vienkiemį, namas sudegė iki pamatų. Jokio turto išgelbėti nepavyko. Vienas gyvenęs vyriškis liko kaip stovįs.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą