2017-01-05 11:54

Moteris Naujojoje Akmenėje 3 dienas kentė skausmą: sugyventinis suskaldė akiduobę

Šešiolika metų už 36 metų sugyventinę vyresnis vyriškis iš Naujosios Akmenės įtariamas skausmingu jos kūno sužalojimu. Tuo tarpu nukentėjusi moteris tik po trijų parų atsidūrė Šiaulių Respublikinės ligoninės neurochirurgijos skyriuje.
Verkianti moteris
Verkianti moteris / „Shutterstock“ nuotr.

2016 m. gruodžio 3 d., apie 2.00 val., Naujojoje Akmenėje, Respublikos g., namuose vykusių išgertuvių metu, vyras (gimęs 1964 m.) kumščiais sudavė smūgius sugyventinei (gimusi 1980 m.) į veidą ir į galvą, taip sukeldamas jai fizinį skausmą.

Į policiją ir medikus nukentėjusioji nesikreipė, tačiau gruodžio 7 d., pablogėjus sveikatai, moteris dėl akiduobės lateralinės sienelės lūžio buvo gydoma Šiaulių Respublikinės ligoninės neurochirurgijos skyriuje.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas, sausio 5 d. praneša Telšių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą