2009-11-03 09:15

Neblaivus jaunas vairuotojas bandė papirkti pareigūną

Pirmadienį apie 23.20 val. Marijampolės apskrities VPK Kalvarijos policijos komisariato tarnybinėse patalpose pareigūnui Svajūnui Varneliui M.L. (gim. 1985 m.), davė kyšį.
Automobilį vairavęs neblaivus mūrininkas iš Kauno rajono tikėjosi, kad policijos pareigūnai susigundys jo siūlomais 560 litų.
Automobilį vairavęs neblaivus jaunuolis tikėjosi, kad policijos pareigūnas susigundys pinigais. / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.
Temos: 2 Kyšis Marijampolė

1000 litų bandęs duoti pažeidėjas siekė išvengti atsakomybės ir kad būtų sunaikintas surašytas  administracinio teisės pažeidimo protokolas už tai, kad vairavo automobilį  „Audi 80“ , būdamas apsvaigęs nuo alkoholio.

Išplatintame pranešime teigiama, kad vaikinui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 3,68 promilės alkoholio.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą