2012-04-10 13:32

Neblaivūs vairuotojai Kaune antrą Velykų dieną siūlė pareigūnams kyšius

Balandžio 9 d., 16.45 val. Kaune, Taikos prospektu važiavęs neblaivus (2,81 prom. alkoholio) 37 m. vairuotojas, siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už Kelių eismo taisyklių pažeidimą, Kauno apskrities VPK Patrulių rinktinės vyresniajam patruliui davė 50 eurų kyšį. Pinigus vyras tarnybiniame automobilyje padėjo tarp priekinių sėdynių.
Kelių eismo taisykles pažeidę vairuotojai bandė išsisukti kyšiais.
Kelių eismo taisykles pažeidę vairuotojai bandė išsisukti kyšiais. / Klaipėdos apskrities VPK nuotr.

Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl papirkimo.

Tą pačią dieną, apie 18.10 val. Dariaus ir Girėno gatvėje neblaivus (1,16 prom. alkoholio) 39 m. vairuotojas patruliams siūlė net 100 eurų kyšį. Pinigus vyras prie pareigūnų numetė ant žemės. Kauno miesto Centro policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl papirkimo.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą