2014-10-02 09:13

​Negydomas žandikaulio lūžis ir pūlinys burnoje pražudė vilnietį

Sostinės medikams nepavyko išgelbėti 51 metų vyriškio, nuo praėjusio savaitgalio vengusio kreiptis pagalbos dėl neaiškiomis aplinkybėmis patirtų pavojingų traumų.
Avarijos vietoje Vilniaus rajone, Didžiojoje Riešėje
Asociatyvinė iliustracija: rimtai susižalojęs vyriškis pagalbos kreipėsi pavėluotai. Delsimas kainavo gyvybę. / Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr.

Spalio 1 d. apie 18 val. į Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio kliniką iš Vilniaus, iš savo namų Naujojoje Vilnioje, A.Kojelavičiaus g., pristatytas ir dėl žandikaulio lūžio bei pūlinio burnoje paguldytas 1963 m. gimęs vyras, kuris paaiškino, kad rugsėjo 27 d. buvo sumuštas.

Vėliau, prasidėjus traukuliams, spalio 2 d. apie 0 val. 56 min. vyras pervežtas į Respublikinę Vilniaus universitetinę ligoninę, kur praėjusią naktį 1 val. 20 min. mirė.

Tyrimas dėl šio vilniečio sužalojimo aplinkybių tęsiamas, ketvirtadienį informuoja Policijos departamentas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą