Balandžio 1-ąją Klaipėdos miesto policijos komisariate pradėtas tyrimas gavus 62-ejų klaipėdietės pareiškimą.
Ji tikino dar kovą pasiėmusi banko sąskaitos išrašą pastebėjo, kad sausį, per septynias dienas, be jos žinios kažkas 11 kartų pasinaudojo jos banko kortele ir įvairiose Klaipėdos vietose iš bankomatų nuėmė 1503,25 eurų.
Pradėtas tyrimas.
