2021-04-02 09:13

Nemaloni žinia klaipėdietei: kažkas 11 kartų pasinaudojo jos kortele

Klaipėdietė kreipėsi į policijos pareigūnus, įtarusi, kad kažkas pasinaudojo jos kortele ir pasisavino per 1500 eurų.
Bankomatas
Bankomatas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Balandžio 1-ąją Klaipėdos miesto policijos komisariate pradėtas tyrimas gavus 62-ejų klaipėdietės pareiškimą.

Ji tikino dar kovą pasiėmusi banko sąskaitos išrašą pastebėjo, kad sausį, per septynias dienas, be jos žinios kažkas 11 kartų pasinaudojo jos banko kortele ir įvairiose Klaipėdos vietose iš bankomatų nuėmė 1503,25 eurų.

Pradėtas tyrimas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą