2009-12-11 17:42

Norvegijoje dėl nužudymo nuteisti keturi lietuviai

Norvegijos teismas dėl žmogžudystės sunkinančiomis aplinkybėmis ir bendrininkavimo nužudant nuteisė keturis lietuvius.
Norvegijos policija
Norvegijos policija / „Scanpix“ nuotr.

Kaip praneša Norvegijos žiniasklaida, praėjusių metų birželį buvo nužudytas 21 m. vaikinas. Jis buvo smarkiai sumuštas, badytas peiliu.

Nužudymu buvo apkaltinti keturi lietuviai. Tris iš jų teismas už grotų pasiuntė aštuoniolikai metų. Tokia bausmė jiems skirta dėl nužudymo sunkinančiomis aplinkybėmis.

Dar vienas vienas lietuvis dėl bendrininkavimo nužudant nuteistas 13 metų laisvės atėmimo bausme.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą