2015-12-22 11:51

Įtartinu automobiliu į Baltarusiją vykęs pagėgiškis atsidūrė areštinėje

Šalčininkų kontrolės punkte pasieniečiai sulaikė Pagėgių gyventoją, kuris bandė išvykti į Baltarusiją automobiliu, kurio kėbulo numeris ir registracijos liudijimas galimai yra suklastoti, antradienį praneša valstybinė sienos apsaugos tarnyba (VSAT).
„Dodge Neon“ kėbulo numeris ir dokumentai buvo suklastoti
„Dodge Neon“ kėbulo numeris ir dokumentai buvo suklastoti / Valstybės sienos apsaugos tarnybos nuotr.

Pirmadienį vakare VSAT Varėnos rinktinės Tribonių užkardos pareigūnai Šalčininkų pasienio kontrolės punkte patikrino iš Lietuvos į Baltarusiją išvažiuojantį automobilį „Dodge Neon“ rusiškais numeriais, kurį vairavo 58 metų Pagėgių savivaldybės gyventojas.

Vairuotojo asmens dokumentai buvo tvarkingi, tačiau atidžiau patikrinus automobilį paaiškėjo, kad kėbulo numeris ir automobilio registracijos liudijimas, įtariama, yra suklastoti.

Pasieniečiai vairuotoją uždarė į areštinę. 1999 m. pagamintas automobilis „Dodge Neon“ šiuo metu yra saugomas Tribonių užkardoje.

Dėl transporto priemonės identifikavimo numerio suklastojimo, nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo bei dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu Varėnos rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą