2011-04-19 16:40

Pagėgių savivaldybėje užsiliepsnojo sunkvežimis

Bendrasis pagalbos centras informuoja apie degantį sunkvežimį.
Sudegęs vilkikas
Pagalbos telefonas 112 / Rolando Žalgevičiaus nuotr.

Kaip rašoma BPC pranešime, antradienį, apie 16.20 val., Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Pagėgių r., Lumpėnų sen., Šakininkų k., prie muitinės dega sunkvežimis.

Į įvykio vietą išsiųstos Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija apie įvykį perduota Pagėgių PK ir Pagėgių GMP.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą