Pirmadienio popietę, apie 14 valandą, Palangoje, Druskininkų gatvėje gyvenanti 37-erių moteris pastebėjo, kad iš namo kiemo dingo jos dviratis su vaiko kėdute ir dviračio spyna.
Nuostolis – 556 eurai.
Pirmadienio popietę, apie 14 valandą, Palangoje, Druskininkų gatvėje gyvenanti 37-erių moteris pastebėjo, kad iš namo kiemo dingo jos dviratis su vaiko kėdute ir dviračio spyna.
Nuostolis – 556 eurai.
