2017-10-03 10:20

Palangoje iš kiemo dingo dviratis su kėdute

Nuo vagišių nukentėjo palangiškė, pranešė Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.
Naujasis Palangos dviračių takas
Dviratininkai Palangoje (asociatyvinė nuotr.) / Žilvino Pekarsko / 15min nuotr.

Pirmadienio popietę, apie 14 valandą, Palangoje, Druskininkų gatvėje gyvenanti 37-erių moteris pastebėjo, kad iš namo kiemo dingo jos dviratis su vaiko kėdute ir dviračio spyna.

Nuostolis – 556 eurai.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą