2021-01-07 18:01

Panevėžyje sunkiai apgirtęs „Opel“ vairuotojas pasipriešino policijai

Ketvirtadienio vakarą Panevėžyje sulaikytas girtas vairuotojas. Jam nustatytas sunkus girtumas.
Įvykio vietoje
Įvykio vietoje / Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr.

Ketvirtadienio vakarą Panevėžio policijos pareigūnai sulaukė informacijos apie galimai neblaivų vairuotoją. Ekipažas požymius atitinkantį „Opel“ pastebėjo prie vieno iš Staniūnų gatvės daugiabučių.

Pareigūnai leidosi iš paskos vairuotojo, kuris pasuko į kieme esančią automobilių stovėjimo aikštelę.

Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Įvykio vietoje

Paaiškėjo, kad pranešėjo informacija pasitvirtino. Vairuotojui nustatytas sunkus, 2,6 promilės girtumas. Be to, asmuo neturėjo ir vairuotojo pažymėjimo.

Sužinojęs, kad bus sulaikytas, vairuotojas įtūžo ir nepakluso policijos pareigūnų reikalavimams lipti į tarnybinį automobilį. Pareigūnams teko panaudoti jėgą.

Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Įvykio vietoje

„Opel“ išgabentas į policijos sulaikytų transporto priemonių saugojimo aikštelę. Automobilį teismas gali konfiskuoti.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą