2012-08-30 09:55

Panevėžyje susidūrė du dviratininkai, vienas iš jų atsidūrė ligoninėje

Panevėžio policija tiria aplinkybes avarijos, per kurią susidūrė du dviratininkai.
Dviratis ir jo šešėlis
Dviratis ir jo šešėlis / Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr.

Kai informuoja Panevėžio policija, trečiadienį apie 17.50 val. Panevėžyje, Senvagėje, D.S. (gim. 1989 m.), vairuodamas dviratį ir sugrįždamas į dviračiams skirtą eismo juostą, susidūrė su iš priekio atvažiuojančiu dviratininku E.K. (gim. 1943 m.).

Per incidentą nukentėjo dviratininkas E.K. Jam Panevėžio ligoninėje nustatyta kirstinė pakaušio žaizda. Paskirtas ambulatorinis gydymas.

Per incidentą taip pat buvo apgadintos abi transporto priemonės.

Įvykis tiriamas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą