Tiesiogiai
2012-07-03 14:49

Panevėžyje užsiliepsnojo kioskas

Panevėžio ugniagesiai antradienį skubėjo gesinti užsiliepsnojusio kiosko.
Pagalbos telefonas 112
Pagalbos telefonas 112 / PAGD nuotr.

Kaip informuoja Bendrasis pagalbos centras, antradienį apie 14.24 val. gautas pranešimas apie tai, kad Panevėžio m., Ukmergės g. 26. dega kioskas.

Į įvykio vietą išsiųstos Panevėžio apskrities priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos.

Informacija perduota Panevėžio apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą