2018-01-19 09:46

Uostamiestyje pavogti du dviračiai už 1 500 eurų

Klaipėdoje pavogti du dviračiai, prirakinti grandine.
Dviračiai
Dviračiai (asociatyvinė nuotr.) / 123RF.com nuotr.

Kaip pranešė Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, ketvirtadienio popietę, apie 15 val. Žolynų gatvėje daugiabučio namo požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje pastebėta, kad yra pavogti du dviračiai, kurie buvo prirakinti viena grandine, pritvirtinta prie sienoje įmontuoto kablio.

Padaryta 1 500 eurų žala.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą