Penktadienį apie 18.20 val. Šiauliuose, Stoties g., į dviračių parduotuvę įsiveržė du jaunuoliai, kurie pardavėjai K.A. (gim. 1976 m.) papurškė ašarinių dujų, ją sumušė ir iš kasos aparato pagrobė pinigų.
Nukentėjusioji dėl pakaušio sumušimo gydoma ambulatoriškai.
Nuostolis tikslinamas.
